Про компанію


ТОВ “Колір Буд”

– компанія, яка пропонує продукцію від надійних та перевірених виробників на ринку будівельно-оздоблювальних матеріалів, таких як: Crystal Decor, Caparol, Alpina, Krautol, Remmers, Südwest тощо.

Ми постачаємо товари напряму від виробників. Тим самим – гарантуємо якість та сертифікацію продукції. Для точного підбору кольору використовуємо комп’ютерне змішування кольорів, що дозволяє передбачити вигляд майбутнього проекту. Ми розуміємо потреби та індивідуальні бажання покупців, тому пропонуємо максимальний асортимент продукції.


З нами ви знайдете те, що шукаєте:

фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт;
декоративні покриття (штукатурки та лазурі);
лаки та емалі;
системи теплоізоляції;
системи підлогового покриття тощо.

Ми надаємо високоякісні послуги з:

фарбування поверхонь пульверизатором;
нанесення на поверхню декоративних штукатурок;
виготовлення зразків декоративних штукатурок під клієнта, тобто відтворення візуалізації дизайну у готовий взірець;
укладання епоксидних наливних підлог та мікроцементу;
нанесення трафаретних малюнків на декоративну штукатурку тощо.


Приклади та зразки нанесення усіх декоративних матеріалів та підлогового покриття представлені у нашому виставкому салоні «Crystal decor studio».
Пріоритетом нашої студії є індивідуальний підхід до кожного замовника. Кожному відвідувачу салону надаємо консультацію, поради і рекомендації у підборі необхідних матеріалів.
Наша компанія пропонує комплексні рішення, починаючи від вивчення проблеми, аналізу поверхні і технічних консультацій, закінчуючи підбором матеріалів, що підходять клієнту. У роботі наша компанія враховує вимоги замовника до якості і вартості робіт та матеріалів.